napisz do nas
  Dzisiaj jest niedziela, 14 lipiec 2024 roku.
 
 
 
Kalendarze książkowe
Współpraca
Kalendarze książkowe
Posiadamy w ofercie kalendarze książkowe w formacie A4, B5, A5 oraz B6 i A6 (tzw. kalendarze kieszonkowe) w układzie dziennym oraz tygodniowym.
Oferujemy kompletny produkt reklamowy. Dostarczamy Państwu kalendarze z tłoczeniem na okłądce lub personalizacją. Kalendarze mogą posiadać wklejkę reklamową, firmową tasiemkę z nadrukiem itp.

Formalności
Wszystkie formalności związane z zamówieniem, projektem i zatwierdzeniem załatwiamy poprzez e-mail, w siedziebie naszego biura lub u klienta (Warszawa i okolice)

Kalkulacja ceny
Sprawdź cenę podstawową na stronie podaną przy produkcie. Jeżeli masz wątpliwości wyślij e-mailem dodatkowe zapytanie na adres biuro@drukarnia-marker.pl lub skontaktuj sie telefonicznie - 0504 030 444.

UWAGA: Jeśli znajdą Państwo atrakcyjniejszą ofertę na kalendarze o podobnej specyfikacji, prosimy o jej przedstawinie. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować Państwu korzystniejsze warunki współpracy.

Termin realizacji
Drukarnia realizauje zamówienia na kalendarze książkowe w terminie od 5 do 31 dni (w zależnośći od modelu kalendarza). Informaje które modele kalendarzy są "dostępne od ręki" wysyłmy na e-maila.

Płatność
Przy pierwszym zamówieniu wymagana jest zaliczka w wysokości 40% wartośći zamówienia brutto. Pozostała część płatna jest gotówką przy odboirze towaru.

Przy stałej współpracy możliwa jest płatność z odroczonym terminem (przelew). Warunkiem jest przesłanie dokumentów rejestracyjnych firmy, NIP, REGON oraz terminowe płacenie należności.
Agencje reklamowe oraz pośrednicy mogą uzyskać dodatkowe rabaty.
Producent kalendarzy książkowych  |   O nas   |   Współpraca   |   Kontakt  |